WI-DACH Piotr Sadowski

białystok (+50km)

Ilość poleceń: 8

Opis firmy

Firma specjalizuje się w świadczeniu usług blacharsko-dekarskich. Wykonujemy montaż pokryć dachowych z blachy na rąbek stojący, blachy modułowej, blachodachówki, blachy trapezowej oraz wszelkiego rodzaju dachówek. Ponadto zajmujemy się montażem okien dachowych, systemów rynnowych, komunikacji dachowej oraz kominków wentylacyjnych. Zapraszamy do współpracy na terenie województwa podlaskiego i okolic.

Polecam tego dekarza za:

Terminowość
Kultura osobista dekarzy
Łatwość kontaktu
Jakość wykonania
Czystość na stanowisku pracy
Tego dekarza oceniło 2 klientów

Polecenia Klientów tego dekarza dotyczą zamontowanych dachów z zastosowaniem produktów:

  • RUUKKI ADAMANTE  x1
  • RUUKKI CLASSIC  x2
  • RUUKKI FINNERA  x2
  • Plannja REGENT GRAND  x1
  • Plannja T20, T35  x2
  • System Rynnowy SIBA  x1

Opinie klientów

2019-01-21   Mirosław, Białystok

Jestem zadowolony z wykonanej usługi, wykonawca rzetelny, miły i kompetentny. Służył dobrymi radami, solidny i terminowy. Godny polecenia.

2018-12-21   Agnieszka, Białystok

Bardzo polecam Pana Piotra. Przed pracą otrzymaliśmy wycenę za całość. Budowa zaczęła się zgodnie z umową i zakończyła w terminie. Dach wykonany jest bardzo starannie, a Pan Piotr pomagał także przy "ogarnianiu" budowy. Z ekip, które miałam - tę polecam najbardziej.

2018-10-15   Ewa, Białystok

Pan Piotr to dekarz profesjonalista, komunikatywny, bardzo solidny, pracowity, uczciwy, dotrzymujący terminów. Zawsze przygotowany na różne warianty, otwarty na sugestie klienta. Po skończonej pracy wszystko zostawia uprzątnięte i w należytym porządku. To człowiek-fachowiec naprawdę godny polecenia.

2018-08-22   Joanna, Białystok

Polecam gorąco firmę dekarską WI-DACH. Usługa - pokrycie dachu garażu oraz wymiana rynien została wykonana solidnie, profesjonalnie i zakończyła się w ustalonym terminie, wzbudzając zachwyt i uznanie właścicieli sąsiednich garaży. Pragnę nadmienić, że praca postępowała w wyjątkowo niesprzyjających warunkach - przy ogromnym upale.

2018-08-20   Irena, Białystok

Solidny dekarz i taki tez dach. Sprostał zadaniu mimo aury (35 stopnic C i żaru z nieba). Polecam.

2018-04-11   Andrzej , Białystok

Świetna współpraca, dekarz sumienny, pracowity i szczery. Fachowo doradzał, a swoją pracę wykonał ładnie, solidnie i czysto. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i serdecznie polecam jego usługi.

2017-12-20   Wiesław , Białystok

Firma Pana Piotra jest rzetelna i profesjonalna. Do zleconej pracy podchodzi z dużym zaangażowaniem i starannością. Dekarz uczciwie traktuje klienta i terminowo wykonuje pracę.

2017-11-15   Michał , Białystok

Fachowość, rzetelność, solidność, uczciwość. Szczerze polecam usługi tego dekarza. Jestem bardzo zadowolony z jego pracy i zaangażowania w powierzone zadanie.

WI-DACH Piotr Sadowski

ul. Wańkowicza 72
15-166 białystok
+48 667 Wyświetl numer +48 667608144
NIP: 5441419340