ZOSTAŃ POLECANYM DEKARZEM

Montuj produkty Ruukki, Plannja oraz Siba

Zostań Polecanym Dekarzem

Wyszukiwarka www.polecanydekarz.pl została stworzona przez firmę RUUKKI POLSKA. Jest bezpłatna dla Ciebie i klientów. Polecanydekarz.pl połączy internetową wizytówkę Twojej firmy z galerią inwestycji oraz rekomendacjami zadowolonych klientów. A Ty zostaniesz Polecanym Dekarzem! Skontaktuj się z nami, aby rozpocząć współpracę i otrzymać pakiet materiałów do zbierania rekomendacji.

Polecenie – jak to działa?

Po zakończonej usłudze odbierasz od inwestora pisemne potwierdzenie montażu dachu. Jeżeli inwestor jest zadowolony z jakości usługi podpisuje Twoje Polecenie. Następnie Polecenie przesyłane jest do portalu polecanydekarz.pl. W przypadku pozytywnej weryfikacji Twoja firmowa wizytówka jest publikowana w portalu, a kolejne Polecenia są dopisywane do Twojego konta.

Zadowoleni klienci polecają

Wyszukiwarka polecanydekarz.pl to jedyne miejsce, w którym zadowoleni klienci polecą Twoje usługi kolejnym inwestorom. W tym portalu inwestorzy poszukujący polecanego wykonawcy pokryć dachowych odnajdą:

  • Kontakt do Twojej firmy.
  • Zdjęcia z wykonanych inwestycji.
  • Pozytywne opinie i polecenia inwestorów.

CHCESZ ZOSTAĆ POLECANYM DEKARZEM? NAPISZ DO NAS TERAZ lub ZADZWOŃ

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ruukki Polska Sp. z o.o. (dalej "Administrator Danych") moich danych osobowych przekazanych Administratorowi Danych (dalej "Dane Osobowe"), w celach:

W jakim celu gromadzimy i przetwarzamy dane osobowe? Szczegółowe informacje znajdują się w naszej polityce prywatności.