STREFA POLECANEGO DEKARZA

Sprawdź aktualne oferty montażu

ZALOGUJ SIĘ

ZOSTAŃ POLECANYM DEKARZEM

Montuj produkty Ruukki oraz Siba

Zostań Polecanym Dekarzem

Wyszukiwarka www.polecanydekarz.pl została stworzona przez firmę RUUKKI POLSKA. Jest bezpłatna dla Ciebie i klientów. Polecanydekarz.pl połączy internetową wizytówkę Twojej firmy z galerią inwestycji oraz rekomendacjami zadowolonych klientów. A Ty zostaniesz Polecanym Dekarzem! Skontaktuj się z nami, aby rozpocząć współpracę i otrzymać pakiet materiałów do zbierania rekomendacji.

Polecenie – jak to działa?

Po zakończonej usłudze odbierasz od inwestora pisemne potwierdzenie montażu dachu. Jeżeli inwestor jest zadowolony z jakości usługi podpisuje Twoje Polecenie. Następnie Polecenie przesyłane jest do portalu polecanydekarz.pl. W przypadku pozytywnej weryfikacji Twoja firmowa wizytówka jest publikowana w portalu, a kolejne Polecenia są dopisywane do Twojego konta.

Zadowoleni klienci polecają

Wyszukiwarka polecanydekarz.pl to jedyne miejsce, w którym zadowoleni klienci polecą Twoje usługi kolejnym inwestorom. W tym portalu inwestorzy poszukujący polecanego wykonawcy pokryć dachowych odnajdą:

  • Kontakt do Twojej firmy.
  • Zdjęcia z wykonanych inwestycji.
  • Pozytywne opinie i polecenia inwestorów.

CHCESZ ZOSTAĆ POLECANYM DEKARZEM? NAPISZ DO NAS TERAZ lub ZADZWOŃ

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ruukki Polska Sp. z o.o. (dalej "Administrator Danych") moich danych osobowych przekazanych Administratorowi Danych (dalej "Dane Osobowe"), w celach:

W jakim celu gromadzimy i przetwarzamy dane osobowe? Szczegółowe informacje znajdują się w naszej polityce prywatności.