Dach od podstaw

Poznaj historię współpracy inwestora z polecanym dekarzem.

Budowa nowego budynku, którego właścicielem jest Pan Adam, dobiegała końca. Jednym z ostatnich elementów, o których klient miał zdecydować, był dach. Poszukując wykonawcy inwestor zwracał uwagę na zastosowane rozwiązania oraz czas oczekiwania na wykonanie usługi przez dekarza. Ważny był dla niego także kolor dachu, który chciał dostosować do pozostałych elementów budynku i otoczenia.

Pan Adam, wybierając firmę dekarską, skorzystał z jednego z najpewniejszego jego zdaniem źródeł dotarcia do fachowców, czyli z polecenia. Kierując się dobrymi opiniami, zdecydował się na zakup pokrycia dachowego marki Ruukki i współpracę z firmą RYN-SERWIS Arkadiusz Gabrelski.

W projekcie domu, który budował Pan Adam został przewidziany tradycyjny, dwuspadowy dach. Niezwykle ważna była decyzja odnośnie wyboru koloru pokrycia dachowego, który ostatecznie spełnił oczekiwania Inwestora.

"Kolor mojego dachu jest idealny. Spośród dostępnych opcji wybrałem grafit. Decyzję podjąłem po obejrzeniu próbek przedstawionych mi przez pracowników Ruukki" – mówi Pan Adam

Zadowolony inwestor podkreślał, że dach jest wykonany zgodnie z założeniami i projektem. Wybrany model pokrycia dachowego Ruukki Adamante, jego kształt i kolor podkreśla nowoczesny charakter domu.

"Zdecydowałem się na dach z blachodachówki ciętej na wymiar: Adamante, która okazała się łatwa w montażu. Montaż był błyskawiczny. Cały dach na nowym budynku został zamontowany w zaledwie 4 dni!" – dodał Pan Adam

Pan Adam bardzo pozytywnie ocenił pracę firmy wykonującej pokrycie dachowe jak również jakość produktów Ruukki.

"Zamierzam w przyszłości jeszcze współpracować z firmą RYN-SERWIS Arkadiusz Gabrelski oraz wykorzystywać produkty marki Ruukki" – zakończył Pan Adam

Dziękujemy właścicielowi budynku za udzielenie wywiadu, przesłanie zdjęcia oraz rekomendację dla dekarza - Pana Arkadiusza Gabrelskiego.

  • Nowy budynek
  • blachodachówka cięta na wymiar
  • RUUKKI ADAMANTE

Ocena inwestora

2017-08-16   Adam, Cyców

Profesjonalna firma, solidne wykonanie.

Inwestycję wykonała firma:

RYN-SERWIS Arkadiusz Gabrelski

ul. 1-go Maja 34
21-013 puchaczów
+48 661 Wyświetl numer 640809
NIP: 7132461405

Przeczytaj także: