Nowy Dach

Poznaj historię współpracy inwestora z polecanym dekarzem.

Parterowy budynek mieszkalny należący do Pana Zbigniewa Szczecińskiego z Bochni wymagał naprawy lub remontu dachu. Właściciel zdecydował się na całkowitą wymianę pokrycia dachowego. Potrzebował doświadczonego dekarza, który poradzi sobie z licznymi przeróbkami wiekowego domu w krótkim czasie.

Inwestycja polegała na całkowitym rozebraniu starego dwuspadowego dachu i wykonaniu nowego. Wszystkie prace, w ciągu zaledwie pięciu dni, wykonała firma dekarska Pana Pawła Salamona „Kompleks Dach”.

"To jest stary drewniany dom, który miał nieregularny dach. Gdy dekarze wstawili nową kalenicę wszystko nabrało niesamowitego wyglądu. Dach jest teraz największą ozdobą. Rynny, okucia i facjaty zostały zrobione z blachy - wcześniej były drewniane. Wstawili też ładniejsze drzwi balkonowe. Na nowym dachu pojawiło się kolejne okno dachowe i wyjście na dach." - mówi Pan Zbigniew

Właściciel budynku nie krył zadowolenia z wybranej ekipy dekarskiej: wielokrotnie podkreślał profesjonalizm dekarza: porządek na placu budowy, szybkość wykonanych prac, pomysłowość, dostępność.

"Super! Zadowolony jestem niesamowicie! Kontakt z nim zawsze był bardzo dobry." - dodał Pan Zbigniew

Tego dekarza polecił zięć inwestora, który słyszał już wcześniej o renomie firmy dekarskiej „Kompleks Dach”. Tempo pracy było bardzo dobre. A po zakończeniu prac wszystko zostało posprzątane. To dekarz zaproponował, aby do remontu zastosować blachodachówkę modułową Finnera firmy Ruukki Polska. Teraz dach wygląda pięknie.

"Niczym się nie martwiłem. Po prostu strzał w dziesiątkę i jak to się mówi z ręką na sercu mogę ich każdemu polecić."- podsumował Pan Zbigniew

Dziękujemy właścicielowi budynku za udzielenie wywiadu, przesłane zdjęcia z inwestycji oraz rekomendację dla firmy „Kompleks Dach” Paweł Salamon.

  • Remont dachu
  • blachodachówka modułowa
  • RUUKKI FINNERA

Ocena inwestora

2017-06-13   Zbigniew, Bochnia

Słowni, dokładni w wykonaniu poszczególnych elementów, jaskółka piękna. Godni polecenia. Jestem bardzo zadowolony.