Remont dachu

Poznaj historię współpracy inwestora z polecanym dekarzem.

Pani Małgorzata - właścicielka 20-letniego budynku - postanowiła wymienić dach. Miał to być pierwszy poważniejszy remont na tym obiekcie. Po zapoznaniu się z ofertami produktów i usług Pani Małgorzata wybrała na swój dach produkty firmy Ruukki, blachodachówkę modułową Ruukki Finnera w kolorze brązowym.

O wyborze Ruukki zdecydował m.in. bardzo dobry kontakt z przedstawicielami firmy. Właścicielka budynku otrzymała dokładne wyjaśnienia, co do jakości blachy i cech którymi charakteryzuje się Ruukki Finnera. m.in. dot. nowatorskiego i opatentowanego przez Ruukki wyprofilowania przedniej krawędzi arkusza.

Wymiany dachu dokonał dekarz, Pan Grzegorz Spałek, który sprawnie i fachowo zamontował nowe pokrycie dachowe. Materiał użyty do prac remontowych to blachodachówka modułowa: Finnera. Natomiast ostatni etap prac, montaż rynien, zaplanowano na okres późniejszy.

"Do pracy nie mam żadnych zastrzeżeń. Dekarz dbał o porządek na stanowisku pracy" – mówi Pani Małgorzata

W budynku znajdował się korytarz bez okien. Dekarz zasugerował, by planowany wyłaz na dach zastąpić świetlikiem i w ten sposób doświetlić korytarz naturalnym światłem. Pani Małgorzata nie spodziewała się, że fachowiec - polecony przez sklep Ruukki - sam zaproponuje alternatywne rozwiązanie.

Pani Małgorzata pracę dekarza oceniła jako sprawną i bez żadnych zastrzeżeń, a kontakt z punktem sprzedaży Ruukki na kompleksowy i fachowy. Mimo wyzwań, jakie czasami pojawiają się podczas remontu, właścicielka budynku nie napotkała żadnych trudnych sytuacji.

"Śmiało mogę polecić dekarzy oraz produkty firmy Ruukki"– podsumowała Pani Małgorzata

Dziękujemy właścicielowi budynku za udzielenie wywiadu, przesłanie zdjęcia oraz kolejną rekomendację dla dekarza - Pana Grzegorza Spałka.

  • Remont dachu
  • blachodachówka modułowa
  • RUUKKI FINNERA
  • SIBA SYSTEM RYNNOWY PÓŁOKRĄGŁY

Ocena inwestora

2017-07-09   Małgorzata, Strzyżowice

Rzetelność, zaangażowanie, dobry kontakt.